‘Slow Horses’ ikinci sezon kadrosuna yeni eklemeler

2 dakikalık okuma

Variety’nin özel haberine göre; “Peaky Blinders”ın yıldızı Aimee-Ffion Edwards ve “This is Going to Hurt” dizisinden Kadiff Kirwan, Apple TV+’ın “Slow Horses” dizisinin 2. sezonuna katılmaya hazırlanıyor.

Edwards ve Kirwan’ın hangi bölümlerde oynayacağı henüz kesinleşmemiş olsa da, bir grup umutsuz MI5 ajanını konu alan dizinin 2. sezonunun “Slow Horses” roman serisinninn ikinci kitabı “Dead Lions”a dayandığı anlaşılıyor, bu da iki yeni Slough House acemisinin kadroya ekleneceği anlaşılıyor: Shirley Dander ve Marcus Longridge.

“Dead Lions” romanının konusu ise şöyle: “Ajanlar, düşmüş yoldaşlarının koşullarını araştırırken, Alexander Popov adında bir adama ve on yıllardır süren bir komploya kadar uzanan eski sırların gölgeli bir karmaşasını ortaya çıkarırlar. Yepyeni hedefleri: Londra’nın en yeni, en yüksek gökdeleni…”

Edwards, “Peaky Blinders”da Cillian Murphy ile birlikte Esme Shelby’yi oynamanın yanı sıra “War of the Worlds”, “Blithe Spirit” ve “Four Weddings and a Funeral” dizilerinde de rol aldı.

Bu arada Kadiff, en çok Richard Armitage’ın da yer aldığı Netflix’in “The Stranger”ı ile tanınıyor ve yakın zamanda “This is Going to Hurt” filminde Ben Whishaw’la birlikte Julian karakterini canlandırdı.

Apple, dizinin 2. sezonun ne zaman geleceğine dair herhangi bir bilgi vermedi, ancak bugün yayınlanacak olan 6. bölümün sonunda, Gary Oldman, Jack Lowden, Rosalind Eleazar da dahil olmak üzere ilk sezondaki Slough House çetesinin çoğunu göreceğimiz anlaşılıyor. Dustin Demri-Burns, Saskia Reeves ve Christopher Chung, Kristin Scott Thomas ve Freddie Fox’un yanı sıra Slough House’un baş düşmanları Diana Taverner ve Spider Webb olarak geri dönecek.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Perinin Ölümü - Bir Başkomiser Perihan Uygur Polisiyesi │ Tuna Kiremitçi

Sonraki Hikaye

RÖPORTAJ │ Tuna Kiremitçi

En Son Yazılar