“See How They Run”ın ilk fragmanı yayınlandı

2 dakikalık okuma

Searchlight Pictures, Sam Rockwell ve Saoirse Ronan tarafından oynanan bir dedektif ikilisinin başrolde olduğu, yaklaşan cinayet gizemi “See How They Run”ın perdesini araladı. Film 30 Eylül’de sinemalarda.

İlk görüntü, izleyicileri Rockwell’in deneyimli Müfettiş Stoppard’ı ve Ronan’ın çaylak Constable Stalker’ı ile tanıştırıyor. İkili, 1950’lerde Londra’nın West End tiyatro bölgesinde işlenen iğrenç bir cinayeti çözmek için bir araya gelir, İngiltere’nin göz alıcı sanatçılarının köhneliğini araştırır ve bir dizi küstah, yaratıcı şüpheliyle karşılaşır.

David Oyelowo, Adrien Brody ve Ruth Wilson da Rockwell ve Ronan’ın yanında önemli rollerde yer alıyor. Harris Dickinson, Sian Clifford, Jacob Fortune-Lloyd, Shirley Henderson, Reece Shearsmith, Paul Chahidi, Pearl Chanda, Charlie Cooper ve Pippa Bennett-Warner, filmin güçlü yardımcı oyuncu kadrosunu tamamlıyor.

“See How They Run”ın yönetmeni, en son İngiliz sitcom’u “This Country”nin 19 bölümünün tamamını yöneten Tom George. Orijinal senaryo Mark Chappell tarafından yazılırken, yapımcılığını Damian Jones ve Gina Carter üstleniyor. Searchlight ilk olarak geçen Temmuz ayında “See How They Run”ın resmi adını ve tam kadrosunu açıkladı.

George geçen yaz yaptığı açıklamada, “Bu inanılmaz kadroyla çalışmak tam bir rüyaydı” dedi. “Bu heyecan verici, akıllı, komik filmi izleyicilere sunacağım için çok heyecanlıyım. ‘Jojo Rabbit’, ‘Birdman’ ve ‘The Grand Budapest Hotel’ gibi muhteşem topluluk filmlerinin arkasındaki şirketle bunu yapmak gerçekten mükemmel bir uyum oldu.”

“See How They Run” bu yıl içinde vizyona girecek.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

WB Discovery UK'den yeni bir gerçek suç belgesel serisi: Inside the Heist

Sonraki Hikaye

Korkunç Koleksiyoncu

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…