Polisiye Dizi Crossing Lines, Sony Channel Ekranlarında

/
1 dakikalık okuma

1499069751_Sony_Channel___Crossing_Lines_Gorsel_1

TV dünyasını kasıp kavuran polisiye dizi Crossing Lines, Türkiye’de Türkçe ve şifresiz olarak sadece Sony Channel ekranlarında yayınlanıyor. Yaz boyunca hafta içi her gün izleyicisiyle buluşmaya devam edecek olan dizi, bir polisiyeden çok daha ötesini vaat ediyor. Başrollerinde William Fichtner, Donald Sutherland gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizi, yeni sezon bölümleriyle heyecan ve gerilimin dozunu daha da artırıyor.

Senaryosu Edward Allen Bernero’ya ait olan Crossing Lines, sıradışı hikayesi ve hikayedeki karakterlere hayat veren William Ficthner, Donald Sutherland gibi oyuncuları ile tüm dünyada takipçilerini artırmaya devam ediyor. Türkiye’de sadece Sony Channel ekranlarında yayınlanan Crossing Lines, izleyicisiyle Türkçe dublajlı ve şifresiz olarak buluşuyor.

Heyecan dolu polisiye dizi Crossing Lines, Uluslararası Ceza Mahkemesi’ne bağlı çalışan özel bir ekibin Avrupa’da art arda gerçekleşen suçları araştırması ve failleri yakalama hikayelerini anlatıyor. Crossing Lines, izleyenleri macera, suç ve aksiyon üçgeni içerisinde sürüklüyor.

Crossing Lines, yeni bölümleriyle Temmuz ayında hafta içi her gün saat 17.40’ta ve 12.00’deki tekrarıyla Sony Channel’da…

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Dizi Dergisi Episode'un 4. Sayısında Kaçırmak İstemeyeceğiniz 10 İçerik

Sonraki Hikaye

Polisiye Seri "Çember" Reyting Yarışına Sıkı Başladı

En Son Yazılar