Kristen Bell’in başrolünde olduğu ‘The Woman in the House’dan Yeni Fragman

2 dakikalık okuma

“Veronica Mars” ve “The Good Place” gibi popüler komedilerde başarısını kanıtlayan Kristen Bell, bir sonraki TV projesini buldu. Şimdi ise Netflix, Bell’e biraz daha karanlık bir şey deneme şansı veriyor.

İlk resmi fragman, dizinin yürümeye çalıştığı benzersiz yola bir bakış sunuyor ve Bell’in ürkütücü bir komediye ne kadar uygun olduğunu gösteriyor.

İşte Netflix’in resmi özeti: “Kalbi kırık Anna (Kristen Bell) için her gün aynı. Şarabıyla oturuyor, pencereden dışarı bakıyor, hayatın onsuz geçtiğini izliyor. Ancak yakışıklı bir komşu (Tom Riley) ve onun sevimli kızı (Samsara Yett) sokağın karşısına taşındığında, Anna tünelin sonunda bir ışık görmeye başlar. Ta ki korkunç bir cinayete tanık olana kadar…”

Dizide ayrıca Michael Ealy, Mary Holland, Shelley Hennig, Cameron Britton, Christina Anthony ve Benjamin Levy Aguilar yer alıyor.

“The Woman in the House”, Will Ferrell’in Netflix için hazırladığı Gloria Sanchez Productions’tan geliyor ve “Sharp Objects” yazarı ve “Buffy” showrunner’ı Marti Noxon’u danışman yapımcı olarak sayıyor. Gösteri, kısa ömürlü TV Land komedisi “Nobodies” ve Adult Swim’in “Mike Tyson Mysteries”inin arkasındaki Groundlings’in ekibi Rachel Ramras, Hugh Davidson ve Larry Dorf tarafından yaratıldı. Bell’in komedi zamanlaması ve çekiciliğine sahip biri için bu yetenek karışımıyla, dizi, Netflix’in en yeni hitine dönüşebilir.

“The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window” 28 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.

Fragman:

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Killing Eve 4. Sezondan İlk Teaser

Sonraki Hikaye

Faili meçhul bir çifte cinayetin tüyler ürpertici hikayesi: "The Promise"

En Son Yazılar