Jo Nesbo’dan Türkiye’deki Okurlarına Mesaj Var

/
2 dakikalık okuma

Dedektif Harry Hole’un yaratıcısı, 51 dilde 36 milyon okura ulaşan polisiye yazarı Jo Nesbo’dan Türkiye’deki okurlarına mesaj var.

 

Videoda “Merhaba Türkiye. Ben Jo Nesbo. Türkiye’deki okurlarıma merhaba demek istedim. Umarım ‘Hayalet’ kitabımı keyifle okursunuz,” mesajını gönderen Nesbo’nun Türkçeye kazandırılan son romanı “Hayalet / Phantom” Ağustos 2017’de Doğan Kitap etiketiyle yayımlandı.

Jo Nesbo’nun “Hayalet” Kitabı Hakkında

 

Psikopat bir seri katili yakaladıktan sonra Hong Kong’a dönen Harry Hole, üç yıl sonra hiç beklenmedik bir haber alır. Hayatının aşkı Rakel’in oğlu Oleg cinayetten tutuklanmıştır. Harry bir zamanlar babalık yaptığı Oleg’in katil olamayacağından emindir ve bunu kanıtlamak için Oslo’ya döner.

Polislikten men edilen Harry tek başına giriştiği soruşturmada, Oslo sokaklarına hükmeden bir uyuşturucu çetesinin peşine düşecek ve Oleg’i kurtarmak uğruna kendi hayatını tehlikeye atacaktır. Geçmişin hayaletleri ve en iyi dostu Jim Beam onu kovalarken…

Harry’nin bugüne kadarki en sürükleyici ve kişisel yolculuğu…

Müthiş hızlı, heyecanlı bir hikâye… Bağımlılık yapan, sürükleyici bir roman.

Ceyhan Usanmaz’dan Jo Nesbo’nun Kısa Tarihi Üzerine

 

jonesboj

221B Dergi yazarlarından Ceyhan Usanmaz, tüm dünyada sevilerek okunan Jo Nesbo’nun Türkçedeki macerasının kısa tarihini, en keyifli detaylarıyla 11.sayı için yazdı.

11.sayıya ulaşmak için TIKLAYIN.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Çember Dizisinin Yeni Sezonu Başlıyor

Sonraki Hikaye

2017 Yapımı Doğu Ekspresinde Cinayet'in İlk Gösterimi Sirkeci Garı'nda

En Son Yazılar