Hamlet

Hamlet tüm bölümleriyle Gain’de yayında

/
1 dakikalık okuma

Yeni nesil içerik platformu Gain’in iddialı yapımı, yönetmen Kaan Müjdeci’nin yazıp yönettiği ilk dizisi Hamlet, tüm bölümleriyle yayında!

Gain’in uzun zamandır beklenen yeni dizisi Hamlet, nihayet izleyicilerle buluştu. William Shakespeare’in aynı isimli kült oyununun modern bir uyarlaması olan ve 7 bölümden oluşan dizi, Adalar’da geçiyor. Dizinin konusu, Gain’in sayfasında şöyle anlatılıyor:

“Adalar’da ortaya çıkan at vebası yüzünden bir gecede bütün atlar itlaf edilir. Aynı gece faytoncuların başı, kardeşi tarafından gizlice öldürülür. Amacı, yıkılacak olan fayton krallığının mirasına konmaktır. Ancak yeğeni Hazar, babasının intikamını almaya kararlıdır.”

Geçen aylarda Avrupa’nın en prestijli dizi festivallerinden olan Series Mania‘da dünya prömiyerini gerçekleştiren Hamlet dizisinin başrollerinde Elit İşcan ile Erdal Beşikçioğlu yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bu ikiliye Çiğdem Selışık Onat, Şebnem Bozoklu, Emrullah Çakay, Serdar Orçin, Murat Kılıç, Ahmet Rıfat Sungar, Cihat Tamer, Kutay Sandıkçı, Ozan Çelik, Hatice Aslan, Eren Demirbaş ve Murat Kapu eşlik ediyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Çizgi roman dergisi Yabani, bu yıl polisiye özel sayısıyla okurlarla buluşuyor.

Sonraki Hikaye

Cinayetin Ustaları: Hitchcock ve Highsmith ile Tanışmak

En Son Yazılar