emily koch

Emily Koch İmzalı “Uyanmadan Önce Ölürsem” Raflarda

/
1 dakikalık okuma

Emily Koch’un ilk romanı Uyanmadan Önce Ölürsem, Beyaz Baykuş Yayınları’ndan çıktı. Begüm Kovulmaz’ın dilimize kazandırdığı polisiye gerilim, heyecanı son sayfaya kadar ayakta tutarak sürprizli bir final vaat ediyor…

Alex, bir süredir komada ve artık uyanma ihtimali hiç yok. Ne var ki etrafında olan biten her şeyi duyabiliyor. “Fişinin çekilmesi” konusunda ailesinde yaşanan tartışmaları, arkadaşlarının hakkında konuştuklarını, sevgilisinin sadakatini… Her şeyi ama her şeyi dinliyor Alex…

Bir zaman sonra onu komaya sokan kazanın aslında gerçekten bir kaza olmadığından şüphelenmeye başlıyor. Bir cinayet girişimine mi kurban gitti? Daha da kötüsü, fail hâlâ orada, yani yanında. Üstelik tehlikede olan sadece kendisi de değil.

Alex, onu öldürmeye çalışanların gizemini çözmek için kalan bütün hislerini kullanmalı ve ölmeden önce sevdiği insanları korumaya çalışmalı ama nasıl?

9786053117278_front_cover

Britanyalı gazeteci-yazar Emily Koch’un ilk romanı Uyanmadan Önce Ölürsem (If I Die Before I Wake), Beyaz Baykuş Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Anlatıcının bütün hikâyeyi ele geçirdiği roman, heyecanı son sayfaya kadar ayakta tutarak sürprizli bir final vaat ediyor.

Bristol kentinde yaşayan genç yazarın yeni romanı Keep Him Close‘un da ülkesinde çok kısa süre önce yayımlandığını da belirtelim.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

balkondaki adam
Önceki Hikaye

Martin Beck Serisinde 3. Kitap: Balkondaki Adam

lee child
Sonraki Hikaye

Lee Child, Jack Reacher'ı Devrediyor!

En Son Yazılar