Law&Order: SVU’dan Elliot Stabler Geri Dönüyor

/
1 dakikalık okuma

Christopher Meloni’nin canlandırdığı Dedektif Elliot Stabler karakteri Law&Order: SVU’ya dönüyor.

NBC dizinin ilk 12 sezonunda Dedektif Elliot Stabler olarak izlediğimiz Christopher Meloni, 13. sezon için diziye dönmeyeceğini açıkladığında izleyicileri hayal kırıklığına uğratmıştı.

Mariska Hargitay’ın canlandırdığı Olivia Benson karakteriyle kurduğu arkadaşlık ve iş ilişkisiyle dizinin ana dinamiklerinden birini oluşturan Meloni, söylenene göre yapım şirketiyle anlaşmazlıklar yaşamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Elliot Stabler karakterinin ekranlara döneceği duyuruldu. Fakat Christopher Meloni, Law&Order: SVU’ya tam olarak dönmüyor. Oyuncu, Elliot Stabler karakteri üzerinde şekillenen bambaşka bir spinoff dizisiyle karşımıza çıkacak.

Bu dizi başlamadan önce de Law&Order: SVU’nun 22. sezon prömiyerinde boy gösterecek. Yapımcılar Stabler karakterinin yeni diziye bu şekilde geçiş yapmasının daha uygun olduğunu düşünmüş.

Yapımcılığını yine Dick Wolf’ün üstleneceği, merakla beklenen Stabler spinoff’u ise şöyle ilerleyecek. Stabler’ın yeni bir işi ve yeni bir ekibi olacak. NYPD’nin organize suçlar bürosunda görev yapacak olan Stabler muhtemelen mafya, para aklama, uyuşturucu ticareti ve bunun gibi konuları araştıracak. Stabler’ın yollarının arada Olivia Benson’la da kesişmesi bekleniyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Martin Beck Serisinden "Kayıp İtfaiye Arabası" Yayımlandı

Sonraki Hikaye

Russell Crowe, Un Prophète'nin Amerikan Uyarlamasında

En Son Yazılar