D2_Ep2_SC6_59_PS_033.jpg

Departure Yeni Sezonuyla FOXCRIME Ekranlarında

1 dakikalık okuma

Toronto-Chicago arasında yolculuk yapan deneysel bir hızlı trenin raydan çıkmasıyla birlikte yaşanan kazanın arkasında yatan sırları konu alan “Departure” yeni sezonuyla 27 Ocak’tan itibaren her perşembe akşamı saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Başrollerinde Oscar ödüllü Christopher Plummer ve Emmy ödüllü Archie Panjabi’nin yer aldığı dizinin yeni sezonunda, baş araştırmacı Kendra Malley Toronto-Chicago arasında yolculuk yapan deneysel bir hızlı trenin Michigan’ın ortasında raydan çıkmasıyla birlikte yaşanan kazanın arkasında yatan sırları çözüyor.

Tüm dünyanın gözü üzerinde olan Kendra ve ekibi, bir dizi gizemli duruma yol açan karmaşık olay düğümlerini çözmeye çalışıyor. Trenin otomasyon yazılımının mucidi bir teknoloji devi miydi? Meksikalı bir uyuşturucu kartelinin gizemli bir üyesi miydi? Yoksa yeni teknolojiye direnen hoşnutsuz bir çalışan mıydı? FBI ile birlikte çalışan Kendra, kazanın arkasındaki gizemli gerçeği açığa çıkarmak ve korkunç trajedinin sebep olduğu hasarı düzeltmek için kıyasıya bir mücadele veriyor.

Heyecan ve gerilimin bir arada olduğu “Departure” yeni sezonuyla 27 Ocak’tan itibaren her perşembe akşamı saat 20.30’da, Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe altyazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Komiser Montalbano serisinin üçüncü kitabı Yemek Hırsızı raflarda!

Sonraki Hikaye

Cinayet, Her Yerde Cinayet: KELEBEK EVİ

En Son Yazılar