De Niro İle Moore Polisiyede Buluşuyor

/
1 dakikalık okuma

İki usta isim de bugüne kadar televizyona neredeyse hiç iş yapmadı. İkisi de Oscarlı, ikisi de zor karakterlerin içine rahatça girmeleriyle tanınıyor. Robert De Niro ile Julianne Moore, yeni bir polisiye dizide buluşuyor…

Bir yanda 70’li yıllardan beri zirve kalmayı başarmış büyük usta Robert De Niro, diğer yanda 90’lardan bu yana istikrarlı çıkışını sürdürüp nihayetinde, 2014’te En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar kazanan Julianne Moore. İki ustanın adlarının aynı cümlede anılması bile başlı başına olay. Daha iyisi var ama: Moore ile De Niro, daha önce pek de adım atmadıkları bir mecrada; televizyon dünyasında buluşacak yakında.

Dizinin yönetmeni, David O. Russell

Deadline sitesinin haberine göre, ayrıntılar netleşmemekle birlikte De Niro ile Moore, 90’lı yıllarda geçen bir polisiye dizide oynayacak.
Dizinin yönetmeni, üç Oscar adaylığı bulunan David O. Russell. Yönetmen, daha önce American Hustle, Silver Linings Playbook ve Joy filmlerinde De Niro ile çalışmıştı.
Dizinin adı gibi zamanlaması ve biçimine ilişkin de net bir bilgi yok henüz ama kaynaklar, uzun soluklu bir yapım beklentisi içinde…

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Agatha Christie’nin Araplarla Olan Sevgi-Nefret İlişkisi

Sonraki Hikaye

Neden Casusluk Filmleri Hâlâ Birbirinin Aynı?

En Son Yazılar