Danimarka yapımı Face to Face Dizisinden Yeni Fragman

/
2 dakikalık okuma

Danimarka yapımı Face to Face (Forhøret) dizisinin merakla beklenen ikinci sezonundan yeni bir fragman yayınlandı.

Dizinin yeni sezonunda Susanne (Trine Dyrholm) kızının kaybıyla mücadele etmeye devam ediyor.

Psikolog olarak görevine devam eden Susanne, hipnoz altındaki bir hastadan şok edici bir sır öğreniyor ve ardından korkunç bir suçu önlemek için Kopenhag’a doğru yola çıkıyor.

Face to Face (Forhøret) sekiz bölümlük ilk sezonuyla 2019’da izleyicilerle buluştu. Senaristliğini ve yönetmenliğini Christoffer Boe’nun üstlendiği dizinin ilk sezonu kızının cinayetinin arkasındaki gizemi çözmeye çalışan bir babayı konu alıyor.

Klasik kim yaptı polisiyesinin ve Nordic Noir türünün ötesinde geçen Face to Face, kızının cinayetini araştıran polis dedektifi Bjørn’ü konu alıyor. Bjørn bir taraftan da kendi gerçekliğini, kızına ve eski karısına karşı davranışlarını sorguluyor.

Dizinin ilk bölümünde Bjørn elindeki diş kaydıyla bir cesedi teşhis etmek için adli tıbba doğru yol alır. Otopsi masasında yatan kişinin kendi kızı olduğunu görünce dünyası başına yıkılır. Kızının ölümü kayıtlara intihar olarak geçmiştir fakat buna inanmayan Bjørn vakayı ve kızının hayatını araştırmaya başlar. İpuçları onu şehrin göbeğine, farklı farklı karakterlerin yer aldığı, gerçeklerle, yalanlarla ve suçla örülü bir dünyaya götürür. Bu trajik ölümün arkasındaki gerçekler gün yüzüne çıkardıkça Bjørn de bir baba ve koca olarak kendi pozisyonunu sorgular.

Face to Face dizisinin ilk sezonunu TV+’ta izleyebilirsiniz.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Soren Sveistrup’un Kestane Adam Romanı Raflarda!

Sonraki Hikaye

Başkomiser Mert Fırat ile İstihbaratçı Melisa Aslı Pamuk'u Buluşturan Polisiye Gizem Filmi "Kilit"in Afişi ve Fragmanı Yayınlandı

En Son Yazılar