Charlie’s Angels, Elizabeth Banks Yönetmenliğinde Yeniden Geliyor

/
1 dakikalık okuma

Hem sinema, hem televizyon klasiklerinden Charlie’s Angels’ın (Charlie’nin Melekleri) yeni filmi için Sony Pictures’tan tarih verildi: 7 Haziran 2019.

Ayrıca The Nightingale için de 10 Ağustos 2018 tarihini veren Sony, yolda olan projeleri için daha fazla kadın yönetmenle çalışmayı düşünüyor.

Bu durum, Charlie’s Angels için de geçerli zira Sony Pictures’ın yeni Charlie’nin Melekleri filmini Elizabeth Banks yönetecek. Banks ayrıca, Universal temelli Brownstone Productions çatısı altında hem eşi, hem ortağı olan Max Handelman ile birlikte filmin yapımcısı da olacak.

Charlie’nin Melekleri: Bir TV ve Sinema Klasiği

Charlie’s Angels, ilk olarak 1976’da ABC’de yayınlanan ve 5 sezon süren, Charlie isimli gizemli bir bağısçı tarafından organize edilen üç kadın özel dedektifin maceralarını anlatan bir dizi olarak karşımıza çıkmıştı. Farrah Fawcett, Kate Jackson ve Jaclyn Smith ile başlayan dizide daha sonra Fawcett’in yerini Cheryl Ladd almış ve diziye sonraki yıllarda Shelley Hack ile Tanya Roberts da katılmıştı.

2000 yılında ise yine Sony logosuyla beyazperdeye giriş yapan “Charlie’ Angels” sinema filminde Drew Barrymore, Cameron Diaz ve Lucy Liu’yu izlemiştik. Bu film, dünya çapında 264 milyon dolar hasılata ulaşmıştı. 2003’te aynı ekiple çekilen devam filmi ise 259 milyon dolar kazanmıştı.

Kaynak: Variety

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Eleştirmenlerden Twin Peaks'in Dönüşü Hakkında İlk Yorumlar

Sonraki Hikaye

Casus Kız "Hanna" Dizi Uyarlamasıyla Geliyor

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…