Nordik Polisiye Roman Yazarı Camilla Läckberg’ten ‘The Beach Hotel’ Suç Draması Geliyor

1 dakikalık okuma

Viaplay, Camilla Läckberg’in The Beach Hotel suç dizisini yazmak için geri döndüğünü duyurdu. Läckberg’ü Buz Prenses, Taş Ustası ve Vaiz gibi Türkçeye de çevrilmiş romanlarından tanırsınız. Esasında ekonomi mezunu olan yazar, şimdiye dek toplamda dokuz polisiye roman kaleme aldı. Läckberg’ün kitapları dünyanın birçok yerinde en çok satanlar listesine girdi ve birçok dile çevrildi. Daha önce 221B okurları için oluşturduğumuz ‘Kuzeyli Yazarlar’ listesinde de kendisine yer vermiştik. Seyircinin The Beach Hotel‘i büyük beklentilerle karşılaması şaşırtıcı olmayacak.

The Beach Hotel Buz Prenses

The Beach Hotel (Sahil Oteli), yayıncı tarafından “pembe dizi ve suç dramasının heyecan verici bir karışımı” olarak tanımlandı. Werner Gyllenmark 60. yaş gününü kutlamak için sahil otelinde bir parti düzenler. Partiye ailesini, çalışanlarını hatta baş düşmanı Egil Grip’i davet eder. Ancak parti, tüm kasabayı şoke eden bir kazayla aniden sona erer. Ardından yavaş ama emin adımlarla, bazı davetlilerin saklamak için her şeyi yapabilecekleri patlayıcı etkisi yaratacak sırlar ortaya çıkar.

Çekimler pastoral manzaralarıyla büyüleyen İsveç sahil kasabası Varberg’de gerçekleştiriliyor. Dizi 2023’te, yalnızca Viaplay’de prömiyer yapacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Kesinleşti: Keanu Reeves Hulu’nun ‘Devil in the White City’ Dizisinde Başrolde

Sonraki Hikaye

Beni Seç – Tess Gerritsen & Gary Braver

En Son Yazılar

Haftalık Polisiye Seyir Rehberi

221B editörleri haftalık seyir rehberinde izlemekten keyif alacağınız polisiye dizi ve belgeselleri derledi. Real Time Crime BluTV kataloğuna…