‘Bosch: Legacy’ 2. sezon onayını aldı

1 dakikalık okuma

Bosch: Legacy, bugün gerçekleşecek dizi prömiyerinden önce 2. sezon onayını aldı. Freevee (eski adıyla IMDb TV), 2 Mayıs Pazartesi günü Amazon’un NewFronts sunumunda yenilemeyi duyurdu.

Bosch: Legacy, Prime Video’da Bosch’un olaylarından iki yıl sonrasını konu alıyor. Dizi, Los Angeles Polis Departmanındaki eski işinin yetkisi olmadan davalarda çalışmak için savaşan, emekli cinayet dedektifi Harry Bosch’u (Titus Welliver) takip ediyor. Bir cinayete teşebbüsten kurtulduktan sonra adalet sistemine olan inancını korumak için mücadele ederken, kendisini eski düşmanı avukat Honey “Money” Chandler (Mimi Rogers) ile çalışırken bulur. Ve kızı Maddie Bosch (Madison Lintz), Los Angeles’ta çaylak bir devriye polisi olmanın olanaklarını ve zorluklarını keşfeden bir polistir.

Bosch: Legacy, Fabel Entertainment tarafından geliştirildi ve baş yapımcılar olarak Michael Connelly, Eric Overmyer, Tom Bernardo, Henrik Bastin ve Jan Brugge görev alıyor. İlk sezon, Connelly’nin The Wrong Side of Goodbye adlı kitabına dayanıyor.

Bosch, Prime Video’nun en uzun soluklu orijinal dizisi. Yedi sezonun ardından Haziran 2021’de sona erdi, ancak Mart ayında spin-off dizisi açıklandı. Lintz, Bosch: Legacy serisi galasından önce, TV Insider’a, yeni ağa rağmen, oyuncu kadrosunun her şeyden çok sevilen orijinalin bir devamı olduğunu hissettiğini söyledi.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Gerçek Suç, People Dergisi, Sevil Atasoy

Sonraki Hikaye

Profesyonel İmam, Amatör Dedektif

En Son Yazılar