Taron Egerton ve Paul Walter Hauser’in başrollerini paylaştığı mini dizi “Black Bird” 8 Temmuz’da yayında

2 dakikalık okuma

Taron Egerton ve Paul Walter Hauser’in başrollerini paylaştığı mini dizi “Black Bird”, 8 Temmuz’da Apple TV Plus’ta prömiyer yapacak.

James Keene ve Hillel Levin’in gerçek suç anı kitabı “In With The Devil: A Fallen Hero, A Serial Killer, and A Dangerous Bargain for Redemption”dan uyarlanan “Black Bird”de Egerton, bir polis memurunun uyuşturucu ticaretinden 10 yıl hapis cezasına çarptırılan oğlu Keene rolünde. Cezasını çekerken, başka bir hapishaneye taşınması ve seri katil Larry Hall (Hauser) ile arkadaş olması şartıyla erken şartlı tahliye şansı sunulur. Keene, alışılmadık vakayı isteksizce kabul eder ve hükümlünün işlediğinden şüphelenilen cinayetlerin ardındaki gerçeği keşfetmeye çalışırken Hall ile karmaşık bir ilişki geliştirir. Egerton ve Hauser’in yanı sıra dizide Sepideh Moafi, Greg Kinnear ve Ray Liotta da yer alıyor.

“Black Bird”, ilk üç bölümü yöneten Keene, Egerton, Kary Antholis ve Michaël R. Roskam ile birlikte yürütücü yapımcı olan Dennis Lehane tarafından geliştirildi. Jim McKay ve Joe Chappelle, dizinin son üç bölümünü yönetecek. Dizi, Apple TV Plus için Apple Studios tarafından üretilmiştir.

“Black Bird” ilk iki bölümü 8 Temmuz’da olmak üzere, her Cuma yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Mini dizi altı bölüm sürecek.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Those Who Kill, üçüncü sezonuyla geri dönüyor

Sonraki Hikaye

Sherlock geri mi dönüyor?

En Son Yazılar