Sushmita Sen, Emmy adayı Disney+ Hotstar dizisi ‘Aarya’nın 3. sezonuyla geri dönüyor

2 dakikalık okuma

Ram Madhvani’nin ilgiyle takip edilen Disney+ Hotstar dizisi “Aarya” üçüncü sezon için geri dönüyor.

Hollanda yapımı “Penoza” dizisinin uyarlaması olan yapımda, bir kadının mafyaya katılması ve katledilen kocasının intikamı için çıktığı yolculuk anlatıyor. Dizinin başrolünü, Bollywood yıldızı Sushmita Sen üstleniyor. Birinci sezondan sonra geçirdiği hastalık nedeniyle oyunculuk kariyerine 5 sene ara veren Sen, diziye üçüncü sezonuyla geri dönüyor ve ailesini suç dünyasından korumak zorunda olan bir anneyi canlandırdığı Aarya Sareen karakterini yeniden canlandırıyor.

İlk sezon Uluslararası Emmy Ödülleri’nde en iyi drama dizisi dalında aday gösterildi. Dizinin yapımcılığını Endemol Shine India ve Ram Madhvani Films üstleniyor.

Sen şunları söyledi: “Aarya Sareen için yeni bir şafak doğuyor. 3. sezonda Aarya geçmişinden arınıyor ve kendi hikayesine başlıyor. Aarya’nın rolünü yeniden canlandırmak heyecan verici. Ram Madhvani ve Disney+ Hotstar ekibiyle yeniden birlikte olmak harika bir duygu, izleyicilerin Aarya’ya gösterdiği sevgi ve takdirin karşılığını vermek için sabırsızlanıyorum.”

Madhvani şunları söyledi: “Disney+ Hotstar, iki sezon boyunca ‘Aarya’yı yaratma sürecinde harika bir ortak oldu ve onlarla bir sezon daha birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sushmita Sen ve ortak yapımcı Amita Madhvani ve Ram Madhvani Films ekibinin tamamıyla geri dönmek harika.”

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Bil ki Hayat Virane | İlyas Barut

Sonraki Hikaye

Farklı Polisiyeler İzlemek İsteyenler İçin 7 Dizi Önerisi

En Son Yazılar