True Detective ve The Night Of Dönüyor

/
2 dakikalık okuma

HBO’dan henüz net bir onay gelmese de kurumun programlardan sorumlu başkanı Casey Bloys’un son açıklamaları, sürecin sonuna gelindiğini gösteriyor. Sıkı durun, açıklıyoruz! True Detective ve The Night Of geri dönüyor…

true detective

Game of Thrones ve Westworld ile çok iyi bir sezon geçiren HBO, 2017’de boşluk yaşamamak için uzun süredir döneceklerine dair söylentilerin yayıldığı iki eski dizisine sarıldı.

Kurumun programlardan sorumlu başkanı Casey Bloys, Televizyon Eleştirmenleri Derneği toplantısında yaptığı açıklamada, her iki dizinin yaratıcılarının son ayrıntılar üzerinde çalıştığını söyledi. Açıklama, uzun süredir bu dönüşü bekleyen True Detective ve The Night Of hayranlarını çok mutlu edecektir.

The Night Of
John Turturro ve Riz Ahmed, harika bir iş çıkarmıştı.

Tadı damağımızda kalmıştı

Bir yanda Woody Harrelson ve Matthew McConaughey’li ilk sezonuyla çıtayı epey yukarıya taşıyan, Colin Farrell’in başrolünde olduğu 2. sezonuyla ilk sezonu çok beğenenlerde hayal kırıklığı yaşatmasına rağmen yine de ayakta kalmayı başaran True Detective, diğerinde John Turturro ve Riz Ahmed’le sekiz bölümde rüzgâr gibi geçen The Night Of… Geçen yılın en iyileri arasında gösterilen The Night Of‘un ucu açık bırakılmıştı finalde. Bu, devamı için beklentileri artırmıştı.

the night of hbo

Her iki dizinin de oyuncu kadroları ve yayın tarihlerine ilişkin bir bilgi yok tabii henüz. HBO’dan net bir onay  gelmedi ama kurumun programlardan sorumlu başkanının bu açıklamasından sonra geri adım olmaz sanırız. Olmasın değil mi?

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

masum blutv
Önceki Hikaye

Yerli Polisiye-Dram Dizisi Masum'dan İlk Fragman

cinayet tarlaları
Sonraki Hikaye

Suç Belgeseli Dizisi: Cinayet Tarlaları

En Son Yazılar