Polonya yapımı polisiye “The Teach” 3. sezon onayını aldı

1 dakikalık okuma

Polonya’daki ödemeli TV kanalı Canal+, önceki çalışmalarının reyting rekorları kırmasının ve Studiocanal’ın dağıtım kolu aracılığıyla dünya çapında satılmasının ardından yerel suç gerilim dizisi “The Teach”in üçüncü sezonuna yeşil ışık yaktı.

Polonya’da Canal+’daki tüm diziler arasında en iyi puanı alan “The Teach” ABD, Kanada ve İngiltere’de Walter Presents’e satıldı; Avustralyalı yayıncı SBS; Yeni Zelanda yayıncısı Rialto; Belçika, Hollanda, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan ve Romanya’da ödemeli TV ve OTT hizmetleri veren kanallar da diziye büyük ilgi gösterdi.

Dizinin 1. sezonu, bir öğrencinin ölümünün ardındaki gerçek nedenleri ortaya çıkarmaya kararlı bir öğretmen olan Maciej Stuhr tarafından oynanan Pawel Zawadzki’ye odaklandı. 2. sezonda Zawadzki, Wroclaw’daki seçkin bir lisede yeni bir işe girdi ve işe başladıktan birkaç gün sonra okulda trajik bir olay gerçekleşti. Araştırmaya başladığında buranın sıradan bir okul olmadığını ve öğrencilerin de sıradan öğrenciler olmadığını keşfetti.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

End Of Summer, Viaplay tarafından uyarlanacak

Sonraki Hikaye

"Sherwood” BBC First farkıyla ekranlara geliyor

En Son Yazılar