Michelle Yeoh, Netflix gangster draması ‘Brothers Sun’ın kadrosuna katılıyor

3 dakikalık okuma

Netflix, gangster draması “The Brothers Sun”ın Michelle Yeoh’un da dahil olduğu ana oyuncu kadrosunu belirledi.

Yeoh, dizide Justin Chien, Sam Song Li, Highdee Kuan ve Joon Lee ile birlikte oynayacak. Alice Jewkin, Jon Xue Zhang, Jenny Yang, Madison Hu ve Rodney To tekrar eden rollerde yer alacak.

Sekiz bölümden oluşan dizinin, Şubat ayında Netflix’te yayınlanması planlanıyor. Tamamı Asyalı bir yazar odası ve tamamı Asyalı bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, acımasız bir katil olan Taipei gangsteri Charles Sun’ı (Chien) takip ediyor. Ancak babası gizemli bir suikastçı tarafından vurulunca Charles, annesini (Yeoh) ve tamamen habersiz küçük kardeşi Bruce’u (Li) korumak için Los Angeles’a gitmek zorunda kalır.

Chien’in canlandırdığı (“Two Sides: Unfaithful,” Disney Television Discovers Talent Showcase 2021) Charles Sun, sert bir suçlu olarak yetiştirilen bir suç patronunun büyük oğlu olarak büyüdü. Annesini ve erkek kardeşini korumak için Los Angeles’a gider ama içinde büyüdüğü hayat ile kendisi için yaratabileceği hayat arasında kalır.

Yeoh (“Everything Everywhere All at Once”, “Crazy Rich Asians”) Eileen “Mama” Sun’ı oynayacak. Kurnaz ve gözlemci Eileen, kendisi ve oğlu için Los Angeles’ta Tayvan’daki geçmişinden çok uzakta yeni bir hayat kurmuştur.

Li’nin canlandırdığı (“Better Call Saul”, “Geceyi Al”) Bruce Sun, Taipei’yi çok az hatırlayan ve ailesinin geçmişi hakkında hiçbir fikri olmayan bir çocuk olarak şehre geldi. Kötü şöhretli ve saygın ağabeyi kapısının önünde belirdiğinde Bruce, kendisini büyük ölçüde hazırlıksız yakalayan bir dünyaya atılır.

Kuan (“Fear The Night”, “This Is Us”) Alexis’i oynayacak. Azimli ve hırslı Alexis, güçlü bir adalet ve iş ahlakı duygusuyla büyüdü ve bu da onun savcı yardımcısı olmasına neden oldu.

Lee (“Neh”, “Dated”), Bruce’un çocukluğundan beri en iyi arkadaşı ve hevesli bir gangster olan TK’yi oynayacak. Sert, sadık ve akıllı olmayı diliyor ama değil. Ama bu onu denemekten alıkoymaz.

Zhang (“Eternals,” “The Gentleman”) Blood Boots’ı oynayacak. Yang (“Busy Tonight with Busy Philipps”) Xing’i oynayacak. Hu (“The Boogeyman,” Bizaardvark”) Grace’i oynayacak. To (“Easter Sunday,” “Parks & Recreation”) Mark’ı oynayacak.

Byron Wu ve Brad Falchuk, dizinin ortak yaratıcıları olarak kabul ediliyor. Wu, yazar ve yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Falchuk, şu anda Netflix’te genel bir anlaşma kapsamında olan Brad Falchuk Teley-Vision aracılığıyla dizinin baş yapımcısı ve yürütücü yapımcısı. Kevin Tancharoen, Mikkel Bondesen yürütücü yapımcılıkla birlikte yönetecek ve yürütücü yapımcılık yapacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Nursel Köse'nin yeni romanı "5. Kan" çıktı

Sonraki Hikaye

Holly Jackson’ın ilk romanı 'İyi Bir Kızın Cinayet Rehberi' Epsilon’dan çıktı

En Son Yazılar