Yeni Channel 4 dizisi ‘Suspect’ bu hafta başlıyor

2 dakikalık okuma

Suspect bu hafta sonu Channel 4’da başlayacak ve kanal dizinin, her gece iki bölüm olmak üzere dört gece boyunca yayınlanacağını açıkladı.

Yarım saatlik bölümleri içeren sekiz bölümlük dizide James Nesbitt, Joely Richardson, Anne-Marie Duff, Richard E Grant, Antonia Thomas, Niamh Algar, Sam Heughan, Sacha Dhawan ve Ben Miller’dan oluşan yıldız bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Kıdemli dedektif Danny Frater, rutin bir kimlik kontrolü olduğunu düşündüğü bir şey için hastane morguna gittiğinde, yıkıcı bir şok yaşar; Ölen kişi – genç bir kadın – onun ayrı yaşadığı kızı Christina’dır ve otopsi raporuna göre kızı intihar etmiştir. Tıbbi kanıtlar ezici bir çoğunlukla intihara işaret etse de, Danny otopsi bulgularını kabul etmeyi reddeder ve kızına gerçekte ne olduğunu keşfetmek için kaotik ve çoğu zaman ıstıraplı bir haçlı seferine başlar.

24 saat boyunca ve Christina’ya en yakın kişilerle – partneri, en iyi arkadaşı, iş ortağı, vaftiz babası, akıl hocası ve annesi (ve Danny’nin eski karısı) ile bir dizi yoğun görüşme sayesinde, kızının artan karanlık ve karmaşık hayatı hakkında bilgi sahibi olur, bir erkek ve bir baba olarak kendi başarısızlıklarıyla ve onun ölümünde oynamış olabilecekleri rolle yüz yüze gelir. Çelişkili tanıklıklar ve ikinci dereceden kanıtlar yığınını anlamlandırmaya çalışan Danny, Christina’nın ölümünden eğer biri varsa kimin sorumlu olduğuna ve bu konuda ne yapacağına karar vermelidir.

Suspect, 19 Haziran Pazar ile 22 Haziran Çarşamba tarihleri arası saat 21:00’de Channel 4 ekranlarında yayınlanacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

AÇLIK

Sonraki Hikaye

ITVX, sonbahar lansmanından önce yeni projelerini duyurdu

En Son Yazılar