Star Wars: The Last Jedi: Vanity Fair Özel Çekiminden Yeni Kareler

/
1 dakikalık okuma

15 Aralık 2017 tarihinde gösterime girmeye hazırlanan beyazperde efsanesi Star Wars’un yeni üçlemesinin ikinci bölümü, (toplamda 8.bölüm) “Star Wars: The Last Jedi”ın oyuncuları, Vanity Fair dergisine konuk oldular.

Annie Lebovitz imzalı fotoğraflar ile birlikte özel Star Wars dosyası hazırlayan Vanity Fair, yeni film çerçevesinde filmin tarihine de ışık tutuyor.

[smartslider3 slider=8]

 

Los Angeles Times muhabiri Daniel Miller, yeni Star Wars üçlemesi içeriğinin akıbetiyle ilgili merakta olan izleyiciler için bir tweet attı. Diziye dair gelişmeleri yakından izleyen Daniel Miller, şu ifadeleri kullandı: “Star Wars: The Last Jedi’a dair çok daha fazla ipucu gördük. Bunlardan biri, Luke’un Rey’e “Kimsin sen?” diye sormasıydı. Ve onu ustalıkla ışın kılıcı kullanırken gördük.”

Star Wars: The Last Jedi Fragmanı

 

2015’te Star Wars Episode VII- The Force Awakens ile daha geniş bir dünyanın kapısını aralayan Star Wars evreni, şimdi yeni üçlemenin ikinci bölümüne hazırlanıyor. Rey’in Finn, Poe ve Luke Skywalker ile sürdürdüğü efsanevi yolculuğun bu yeni adımı Aralık 2017’de beyazperdede olacak.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Casus Kız "Hanna" Dizi Uyarlamasıyla Geliyor

Sonraki Hikaye

John Wick 3 İçin Çalışmalar Başladı

En Son Yazılar