Merakla beklenen Reasonable Doubt dizisinin fragmanı yayınlandı

1 dakikalık okuma

Senenin merakla beklenen yapımlarından Reasonable Doubt’ın ilk fragmanı yayınlandı. Disney’in Onyx Collective oluşumunun elinden çıkan mahkeme draması türündeki Reasonable Doubt, 27 Eylül’de Hulu’da izleyicilerle buluşacak. Emayatzy Corinealdi’nin başrolde yer alacağı dizinin yaratıcıları arasında senarist Raamla Mohamed (Scandal) ve yapımcı Kerry Washington yer alıyor.

Savunma avukatı Jax Stewart’ı (Corinealdi) başlarda yargılamanızı istiyor Reasonable Doubt. Kendisinin şüpheli bir ahlak anlayışı var, bunun yanında yasaları da farklı bir şekilde yorumluyor. Fakat çok geçmeden Jax Stewart’ın Los Angeles’taki adalet sistemini her fırsatta alt etmeye çalışan, zeki ve korkusuz bir savunma avukatı olduğunu göreceğiz. Bir taraftan da Jax’in evliliğindeki sorunlarıyla, anneliğin zorluklarıyla mücadele ettiğini izleyeceğiz.

McKinley Freeman, Michael Ealy, Thaddeus J. Mixson, Aderinsola Olabode, Tim Jo, Angela Grovey, Sean Patrick Thomas ve Pauletta Washington dizide karşımıza çıkacak diğer oyunculardan.

Reasonable Doubt 27 Eylül’de yayında.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Güneşin Karanlığında dikkate değer bir çaba ve çok daha fazlasını vaat ediyor

Sonraki Hikaye

Alper Kaya ve Karınca Karambolü

En Son Yazılar