Matt Damon, Ocean’s Eight Hakkında Konuştu

/
1 dakikalık okuma

Ocean’s Eleven’ın spin-offu olarak çekilen ve kadınlardan oluşacak olan Ocean’s Eight filmini, oyunculardan Matt Damon anlattı.

ocean13-damon

Lewis Milestone’un yönettiği 1960 tarihli Ocean’s Eleven’ın yeniden uyarlaması olan ve ilk kez 2001’de izleyiciyle buluşan Ocean’s Eleven filmi, devam filmleri olan Ocean’s Twelve ve Ocean’s Thirteen’in ardından şimdi bir spin-off olan Ocean’s Eight bölümüne kavuşuyor.

Bu yılın başında çekimlerine başlanan ve tüm kadrosu kadınlardan oluşacak olan yeni film Ocean’s Eight, George Clooney ve Steven Soderbergh yapımı olacak. Önceki filmlerde de Linus Caldwell rolüyle yer alan Matt Damon, yeni spin-off filmiyle ilgili konuştu.

“Filmde ben de küçük bir şeyler yapıyorum,” diyen Matt Damon, “Olağanüstü bir kadrosu var ve bu kadınların yapacağı şeylerle ilgili heyecanlıyım. Eğlenceli olacak.”
Filmde Sandra Bullock’un yanı sıra Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Rihanna, Sarah Paulson, Mindy Kaling, Awkwafina ve Dakota Fanning gibi önemli isimler yer alıyor.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

İstanbul Kara Hafta Festival Programı Açıklandı

Sonraki Hikaye

Barış Soydan’dan Bir Darbe Polisiyesi: “Cemaatçinin Ölümü”

En Son Yazılar