‘Law & Order’ ve ‘Law & Order: Organized Crime’ yeni sezon onayı aldı

1 dakikalık okuma

Dick Wolf’un sevilen draması ilk olarak 1990’da NBC’de yayınlandı ve 2010’da iptal edilene kadar 20 sezon boyunca yayınlandı. Eylül 2021’de NBC, dizinin Şubat ayında gelecek olan 21. sezonuyla geri döneceğini duyurdu. Yeni sezon aynı formatı takip etti ve “suçları araştıran polis ve suçluları kovuşturan bölge savcılarını” incelemeye devam etti.

Sam Waterston ve Anthony Anderson, orijinal rolleri sırasıyla Jack McCoy ve Kevin Bernard’ı yeniden canlandırdılar ve onlara Jeffrey Donovan, Camryn Manheim, Hugh Dancy ve Odelya Halevi katıldı.

“Law & Order” ve “Law & Order: Organized Crime”ın yenilenmesi, “SVU’nun” 24. sezon onayını almasından kısa süre sonra geldi. Wolf Entertainment ve UTV ayrıca NBC için “Chicago Fire”, “Chicago PD” ve “Chicago Med” dizilerini de üretiyor. Ayrıca CBS’nin yakın zamanda yeni sezon onayı alan “FBI”, “FBI: Most Wanted” ve “FBI: International”ın da yapımcılığını üstleniyor.

NBCU Entertainment senaryo programlama başkanı Lisa Katz, “İkonik ‘Law & Order’ markası uzun zamandır NBC ile eş anlamlıydı ve bu üç diziyi 2022-23 sezonu için geri getirmekten daha heyecanlı olamazdık” dedi. “İzleyicilerin her hafta, her yıl bu unutulmaz karakterler tarafından etkilenmeye devam etmesi, Dick Wolf’un hikaye anlatımının parlaklığının bir kanıtı.”

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

"Manhunt"ın kadrosu genişliyor: Patton Oswalt, Brandon Flynn, Hamish Linklater

Sonraki Hikaye

CrimeCon'un ilk Clue Ödülleri'nde kazananlar belli oldu: Fall River, Cold Justice ve dahası...

En Son Yazılar