Kelly Porter Serisinin Üçüncü Kitabı ‘Yolun Sonu’ Raflarda

1 dakikalık okuma

Karanlık Oyun ve Derin Korku romanlarının yazarı Rachel Lynch’den etkisinden uzun süre kurtulamayacağınız nefes kesen bir hikâye daha: Yolun Sonu.

Yolun Sonu Rachel Lynch

Lowesdale Kontu, Wasdale Malikânesi’nin salonundaki kirişlerde asılı bulunduğunda, herkes, gittikçe yaşlanan aristokratın sonunda gençliğin ihtişamının peşinden koşmaktan bıkıp intihar ettiğini varsayar. Adli Tıp uzmanının cinayet belirtilerini fark etmesiyle de Dedektif Kelly Porter sırların ve yalanların hâkim olduğu bir dünyaya sürüklenir.

Bu arada iki genç yürüyüşçü kaybolur ve aramaya liderlik etmek Kelly’ye düşer. Ancak derine inildikçe, bu vakanın diğer çözülememiş kayıp vakalarıyla olan bağlantısı ortaya çıkar ve Kelly ile ekibi için zamana karşı bir yarış başlar.

Kısa süre sonra hem soruşturmalar hem de Kelly’nin kendi aile sırları onu Wasdale Malikânesi’ne götürür. Kelly’nin, Lakes’in en seçkin mülkünün duvarlarının arkasına gizlenmiş dolambaçlı gerçekleri keşfetmesi artık her zamankinden daha önemli hale gelmiştir.

Rachel Lynch’in yeni romanı Kelly Porter serisinin üçüncü kitabı Yolun Sonu, The Kitap Yayınları etiketiyle bugün, kitap satan her yerde…

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Siyahi Bir Polisin Adalet Arayışı: 'Texas Rapsodisi' Raflarda

Sonraki Hikaye

'The Capture' 2. Sezonu Başladı

En Son Yazılar