He-Man Beyazperdeye Geliyor

/
2 dakikalık okuma

Çocıkluğunda kılıç işlevi gören bir nesneyi havaya kaldırıp “Gölgelerin Gücü Adına, Güç Bende Artık!” diyen kuşak burada mı? Atılgan ve İskeletor’u hatırlayanlar peki? O zaman iyi haberi verelim: He-Man ve Master of the Universe’ün sinema uyarlaması için kollar sıvandı.

He-Man Master of the Universe Filmi Gösterim Tarihi

“Charlie’s Angels” ve “Terminator: Salvation” gibi filmlerin yönetmeni  Joseph McGinty Nichol, kısa adıyla McG, ile ilgili olarak Sony imzasıyla çekilecek olan “He-Man and the Masters of the Universe” filmini yöneteceği haberi yalanlandı. The Wrap’un haberine göre yeni bir yönetmen aranıyor.

Uzun süredir olur mu, olacak mı diye beklenirken projeden ayrılan McG’ye karşılık DC filmlerinin emektar yazarlarından David S. Goyer (“Batman v. Superman,” The “Dark Knight” Trilogy) halen proje kapsamında yer alıyor.

“He-Man and the Masters of the Universe” Gösterim Tarihi Açıklandı

 

Doğmamış çocuğa don biçmek gibi olmasın ama Sony, yönetmenin belirsizliğine karşın filmin gösterim tarihini de açıkladı: 18 Aralık 2019 tarihinde gösterime gireceği şimdilik kesinleşen ve 1983’te yayınlanmaya başlayan çizgi filmiyle kültleşen kahramanımızı 1987’de Dolph Lundgren de beyazperdede canlandırmıştı.

Bakalım sarı küt saçlı kaslı kahramanımıza, Atılgan’a ve İskeletor’a kimler hayat verecek…

(Oyuncu önerisi olan varsa yorum kısmına alalım:))

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Shyamalan'dan "Split" ve "Unbreakable" Müjdesi

Sonraki Hikaye

"Vampirle Görüşme" Filmi de Diziye Uyarlanıyor

En Son Yazılar