Disney+’ın Merakla Beklenen Orijinal Dizisi Ben Gri Yayında!

2 dakikalık okuma

Disney+’ın tüm dünya ile aynı anda yayınlanan yeni orijinal dizisi Ben Gri, izleyicilerle buluştu. Başarılı oyuncu kadrosu ve merak uyandıran konusuyla uzun zamandır beklenen dizi 8 bölümlük sezonuyla ekranlara geliyor.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği ‘Ben Gri’nin yönetmen koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan oturuyor. Başrolde Timuçin Esen yer alırken oyuncu kadrosunda Ebru Özkan Saban, Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, İlayda Akdoğan, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman gibi genç ve usta isimler bir araya geliyor.

Suç, gizem ve psikolojik gerilim türündeki Ben Gri’de Timuçin Esen başarılı, saygın ve popüler bir avukat olan Fuat’a hayat verirken, Ebru Özkan Saban ise Fuat’ın eşi rolündeki Hülya karakteriyle seyirci karşısına çıkıyor. Fuat’ın hem yakın arkadaşı hem de ortağı olan Arda karakterine ise Alican Yücesoy hayat veriyor.

Başarılı kariyerinin yanı sıra mutlu bir aile yaşantısı olan Fuat’ın kızı hakkında aldığı telefon karşısında tüm hayatı değişiyor ve bilinmezlikler peş peşe kapılarını açıyor. Fuat’ın, kızının yaşadığı olayın intikamını almak isterken telefonuna gelen esrarengiz mesajlarla beraber kendi içindeki karanlıkla yüzleşmesini ve kendi adaletini sağlama çabasını gözler önüne seriyor.

Dizide Buçe Buse Kahraman ise Selin karakteriyle Fuat ve Hülya’nın 17 yaşında henüz liseye giden kızını canlandırıyor. Selin’in başına gelen olay sonrasında hep yanında olan arkadaşı Ceyda karakteri ise İlayda Akdoğan oyunculuğuyla hayat buluyor.

Ben Gri’yi Disney+’ta izleyebilirsiniz.

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Dead Man’s Switch : Bir Kripto Para Gizemi

Sonraki Hikaye

Kız Kardeşim: Verda Pars

En Son Yazılar