221B Dergi’den İstanbul Kara Hafta Açılış Daveti Kampanyası

1 dakikalık okuma
Pera Palace Hotel Jumeirah, geçtiğimiz yıl ünlü yazar Agatha Christie’nin doğumunun 125. yılı şerefine gerçekleştirdiği Kara Hafta İstanbul Festivali’nin ikincisini bu yıl 1-3 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenliyor.
Bu yılın festival teması ise 1933 yılında İstanbul’a gelip Pera Palace Hotel Jumeirah’ta konaklayan ve Türkiye’de geçen iki kitap yazan ünlü Belçikalı yazar Georges Simenon. Komitesinde Doğan Hızlan, Ahmet Ümit, Adnan Özer, Metin Celal gibi isimlerin bulunduğu 2. Kara Hafta Festivali kapsamında “Semt Polisiyesi”, “Tarihi Romanlarda Polisiye”, “Kadın Polisiyeciler” gibi oturumlarda yazarlar ve okurları bir araya getirecek.
1-2-3 Aralık 2016 tarihlerinde düzenlenecek festivale Philip Kerr, Tibor Fischer, Sam Wilson, David Walton, Mari Jungstedt gibi polisiye alanında uluslararası üne sahip yazarların yanı sıra; Ahmet Ümit, Sevin Okyay, Elçin Poyrazlar, Suphi Varım gibi Türkiye’den önemli isimler ve Türkiye’nin ilk polisiye dergisi 221B de katılım gösterecek.
Festival programı için TIKLAYIN
221B Dergi, İstanbul Kara Hafta’nın özel açılış etkinliğine 15 okuruyla birlikte gidiyor. 29 Kasım 22:30’a dek devam edecek kampanya kapsamında, hafta boyunca sosyal medyada Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden, 221B Dergi’nin 6.sayısıyla çekilmiş fotoğrafını #221bkarahaftada hashtag’iyle paylaşan 15 okurunu bu özel etkinliğe davet edecek.
 Detaylar görselde:
karahaftafinal

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Bir Cinayeti Konu Alan 9 İyi Şarkı | Çağla Üren

Sonraki Hikaye

James Bond Kadar Belalı Olan 10 Casus

En Son Yazılar