221B Dergi Raflarda
221B Dergi Raflarda

221B Dergi Raflarda!

2 dakikalık okuma

Mylos Yayın Grubu tarafından hazırlanan 2 aylık polisiye dergi 221B; polisiyede evrensel olanla yerli olanı bir araya getirmek, memlekette polisiyenin merkez üssü olmak için geliyor!
Polisiyeye hem akademik temaslar, hem edebi ürünlerle değinecek olan dergi, 8 Ocak’ta dergi satan bayilerde, kitap mağazalarında ve online satışta yer alacak.
221B’nin ilk sayısı, polisiyenin en büyük ve güncel sorularından birini dosya konusu yapıyor:
“Dedektif Hikayeciliğinde Altın Çağ, Kara Roman’a Yenildi mi?: Altın Çağ vs. Kara Roman”
İlk sayısının kapak tasarımında Mazhar Bilgiç imzasını taşıyan 221B Dergi yayın kurulunda Ahmet Ümit, Algan Sezgintüredi, Ece Özbaş, Erol Üyepazarcı, Hüseyin Çukur, Özlem Özdemir, Sevin Okyay gibi, Türkiye’de polisiyenin en ünlü isimleri yer alırken sayfalar arasında karşımıza Celil Oker, Ceyhan Usanmaz, Derviş Şentekin, Elçin Poyrazlar, Esra Ertan, Fulya Turhan, Levent Cantek, Murat Başol, Oğuz Eren, Özgür Şen, Seda Çıngay, Seval Şahin, Suat Duman, Suphi Varım, Umut Göksal, Yankı Enki gibi kalemler de çıkacak.
221B Dergi’yle ilgili güncel gelişmeleri, sürpriz paylaşımları kaçırmamak için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
Ayrıca keşfedilmemiş Conan Doyle’lar, polisiyeye gönül vermiş genç Agatha Christie’ler, polisiye ürünlerini bilgi@221episoded_221b.com adresine gönderebilirler.
facebook.com/221episoded_221b
twitter.com/221b_dergi
instagram.com/221episoded_221b

Editör

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Önceki Hikaye

Ölümsüz Kahraman: Sherlock Holmes

Sonraki Hikaye

“Fargo” Tutkunları Biraz Daha Sabır!

En Son Yazılar