Sıkça Sorulan Sorular

2 dakikalık okuma

Polisiye ve yakın türlerdeki (gerilim, gizem, korku, bilimkurgu ve fantastik) kitap, dizi, film incelemeleri, özel röportajlar, satır aralarında veya tozlu raflarda kalmış bilgi ve belgeler, öyküler 221B’de bulabileceğiniz içerikler…

221B, Ocak 2016’dan beri 2 aylık sürelerle yayımlanıyor.

Derginin son sayısını dergi satan gazete bayileri, zincir kitap mağazaları, süpermarketler ve online kitap mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerinden, tüm operatör ve işletim sistemlerine sahip cihazlardan Dergilik, Magzter, Dmags uygulamalarını indirerek 221B dergi arşivine dijital ortamda sahip olabilirsiniz.

Derginin eski sayılarına ulaşmak için birkaç yol var:

Mylos Yayın Grubu’nun e-satış sitesi dukkan.mylosyayingrubu.com üzerinden indirimli sipariş verebilirsiniz.

Abonelik Paketleri ve Koşulları
Dergiye abone olmak isteyenler için birkaç farklı paket hazırladık.

Anlatalım:
Sadece 221B Dergi Aboneliği İsteyenler
Abonelikler 1’er yıllık sürelerle yapılıyor.
Abonelik işlemlerinizi http://dukkan.mylosyayingrubu.com/abonelik sekmesinden kredi kartı, EFT/Havale ya da kapıda ödeme seçeneklerinden tercih ettiğiniz yöntemle yapabilirsiniz.
Bir yıllık/6 sayı abonelik ücreti kargo dahil 90 TL.

221B Dergi&Episode Dergi İkisi Bir Arada Paket

221B dergi ile dizi kültürü dergisi Episode’a aynı anda abone olmak için yıllık abonelik paketini seçebilirsiniz. Bu pakette yılda 6’şar sayı çıkan her iki dergiye kargo dahil 140 TL’ye abone olabilirsiniz.

Bütün sorularınız için bize sosyal medya hesaplarımızdan mesaj yoluyla veya bilgi@221bdergi.com, bilgi@mylosyayingrubu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Default thumbnail
Önceki Hikaye

Üyelik Sözleşmesi

Default thumbnail
Sonraki Hikaye

Abonelik Koşulları

En Son Yazılar