Yaşamakta olduğumuz olağanüstü koşullar, hayatın normal akışını değiştirerek dünyanın her köşesindeki insanların yaşamlarında sosyal izolasyonu zorunlu kıldı. Sesli kitap uygulaması Storytel, sosyal izolasyon günlerini daha keyifli ve kaliteli hale getirmek için 14 gün olan ücretsiz deneme süresini 30 güne çıkarttı.

Her türden binlerce sesli kitap, Storytel’de dinleyicilerle şimdi 30 gün ücretsiz buluşuyor. Kulaklığınızı takın, gözlerinizi kapayın ve evinizden çıkmadan sesli kitaplarda saklı büyülü dünyaları keşfedin. Zor zamanlarda en iyi destek, iyi dostlardan gelir. Kitap da her zaman çok iyi bir dosttur, hangi formatta olursa olsun. Hele ki çoğu dostumuzla görüşemediğimiz bugünlerde.

Sesli kitapların, bu zorlu süreci atlatırken evlerde geçirilen zamanı daha kaliteli ve keyifli hale getirerek insanlara bir nebze de olsa faydalı olabileceğine inandığını söyleyen Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu, ‘Storytel’in vizyonu, herkes tarafından her yerde ve her zaman zevkle paylaşılacak harika hikayelerle dünyayı daha anlayışlı bir yere dönüştürmek. Biz de Storytel Türkiye olarak bulunduğumuz coğrafyada yaşayan insanların sosyal izolasyon süreçlerine, sunduğumuz hizmetle destek sunma kararı aldık. Ücretsiz deneme süremizi bu süreçte 30 güne çıkarttık.” dedi.

Storytel kütüphanesine 30 gün ücretsiz erişim kampanyasından yararlanmak için kullanıcıların yapması gereken tek şey, Storytel web sitesinden ya da cep telefonlarına indirecekleri Storytel uygulaması üzerinden bir abonelik başlatmak. Ayrıca aboneliklerini devam ettirmek istemeyen kullanıcılar, deneme süreleri sona ermeden önce hiçbir ücret ödemeden istedikleri zaman aboneliklerini iptal edebiliyorlar.

Sesli kitaplar, evde geçirilen bu dönemde hem yetişkinler hem de çocuklar için çok iyi bir alternatif sunuyor. Ayrıca profesyonel sanatçıların sesinden en güzel hikayeleri ailece paylaşma imkanı da bulacak olan dinleyiciler, farklı ve bir o kadar da keyifli bir deneyim elde edecekler.

 

Sıkıntılı günlerin bir an önce geçmesi temennisiyle, herkese sağlıklı ve kitaplı günler dileriz. #evdekal

 

221B Dergi

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Bir yant bırakın