Psikolojik gerilim romanlarıyla tanınan Britanyalı yazar Kathryn Croft’un en sevilen eserlerinden Kayıp Zamandaki Kız, Doğanay Banu Pinter çeviririsiyle Türkçede. Altın Kitaplar’dan çıkan roman, okuru yalan ve gerçeğin iç içe geçtiği, tüyleri diken diken eden gerilim dolu bir maceraya davet ediyor…

Simone Porter’ın 6 aylık kızı Helena kaçırılır. Simone ve eşi Matt, paramparça olan hayatlarını yavaş yavaş baştan kurmaya çalışırlar ancak çocuklarını kaybetmenin acısı onları asla terk etmez.

18 yıl sonra Grace adında bir genç kız, Helena olduğunu iddia ederek hayatlarına girer. Yıllar içinde kimseye güvenemeyeceğini öğrenen Simone ona inanmaz. Grace ortadan kaybolduğundaysa gerçeği ve bebeğini bulmak için tehlikeli ve tekinsiz yollara başvurmak zorunda kalır.

kayip_zamandaki_kiz_kapak - KopyaKathryn Croft romanı Kayıp Zamandaki Kız, okuru yalan ve gerçeğin iç içe geçtiği, tüyleri diken diken eden gerilim dolu bir maceraya davet ediyor.

2015 tarihli üçüncü romanı The Girl With No Past ile çoksatan listelerine giren Britanyalı yazarın yayımlanmış yedi eseri bulunuyor. Kayıp Zamandaki Kız, öğretmenliği tam zamanlı yazarlık için bırakan Croft’un dördüncü romanı..

Kayıp Zamandaki Kız/Kathryn Croft
Altın Kitaplar/30 TL

221B Dergi

Türkiye'nin tek polisiye kültür dergisi.

Bir yant bırakın